Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:26

PIKNIK RODZINNY

"BO FANTAZJA JEST OD TEGO, ABY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO!"

Takie hasło przyświecało piknikowi rodzinnemu, który odbył się wczoraj w naszym przedszkolu. Miało być kolorowo, radośnie i przyjemnie i tak też było!

Dziękujemy tym wszystkim Rodzicom, Ciociom, Wujkom, Babciom i Dziadkom, którzy mimo upału mieli chęć spędzić z nami ten ostatni czerwcowy piątek! Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie:)

Oprócz stałych atrakcji mieliśmy także gości z zewnątrz:) Dziękujemy za obecność:

Z tego miejsca chciałabym podziękować także wszystkim Rodzicom, którzy zasponsorowali zakup gadżetów na loterię oraz wszystkim Mamom, które upiekły ciasta i babeczki do słodkiego bufetu. JESTEŚCIE PAŃSTWO WSPANIALI!!! BEZ WAS WIELE NASZYCH DZIAŁAŃ BYŁOBY NIEMOŻLIWYCH!

Dziękuję również swoim Pracownikom, którzy jak co roku stanęli na wysokości zadania i dołożyli wszelkich starań, aby nasz piknik został dopięty na ostatni guzik. PRACA Z TAK KREATYWNYM I ZAANGAŻOWANYM ZESPOŁEM TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI