Nasze życie w dużej mierze toczy się w przestrzeni wirtualnej, dlatego zachęcam Państwa do zapoznania się z materiałami dotyczącymi tzw. cyberbezpieczeństwa, aby potrafić się uchronić przed zagrożeniami płynącymi z Internetu!
https://kde.edu.pl/cyberhigiena-jak-dbac-o-swoje-bezpieczenstwo-w-sieci/
