Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 12:32

,,Pod biało-czerwoną” w Gminie Młynary

   

   Uprzejmie informujemy, że do końca grudnia bieżącego roku trwa głosowanie na samorządy, które otrzymają w ramach programu rządowego  ,,Pod biało-czerwoną” maszt wraz z polską flagą. Jest to  inicjatywa realizowana pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, mająca na celu uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. Aby Gmina Młynary otrzymały maszt i flagę w ramach ww. programu, jako samorząd do 20 tys. Mieszkańców, musi uzyskać przynajmniej 100 głosów mieszkańców popierających tą inicjatywę. W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewiduje się udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt.

     Głos na Gminę Młynary można oddać na stronie internetowej: www.gov.pl/web/bialoczerwona poprzez wybranie odpowiedniego województwa, powiatu i gminy tj. woj. Warmińsko-Mazurskie – Powiat Elbląski – Gmina Młynary, a  następnie kliknięcie przycisku „ODDAJ GŁOS POPARCIA”

     Więcej szczegółowych informacji  oraz aktualne wyniki głosowania można znaleźć na stronie internetowej programu: www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

 


Podziel się
Oceń

Prosto z Młynar
biznes.gov.pl
Warmińsko-Mazurskie
ODNOŚNIKI
Wdrożenie systemu e-usług w Gminie Młynary
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
BIP Gminy Młynary
Grobonet
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego
Harmonogram odbioru odpadów
MENU STRONY