Piknik Rodzinny 2021 w Młynarach

  • 2021-09-21, 08:02
  • UM Młynary
Piknik Rodzinny 2021 w Młynarach

Serdecznie zapraszamy na Piknik rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary oraz Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Młynarach współfinansowany ze środków Urzędu Miasta i Gminy w Młynarach w ramach zadania publicznego. Piknik objęty jest honorowym patronatem przez Panią Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Renatę Wiolettę Bednarczyk.
24 września (piątek) od godziny 13.00  do 17:00 czeka na Was wiele atrakcji: pokazy doświadczeń, zabawy, konkursy, warsztaty, degustacje.

Podczas pikniku dyżur pełniło będzie Gminne Biuro Spisowe, a także Gminny Punkt konsultacyjno-Informacyjny Programu Czyste Powietrze. Na stanowiskach Biura i Punktu będzie można pisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego oraz uzyskać informację o dofinansowaniach na wymianę kotła i termomodernizację budynków mieszkalnych.  

Partnerami są: MGOPS, Nadleśnictwo Młynary, Posterunek Policji w Młynarach, Ochotnicza Straż Pożarna w Młynarach, Klub Seniora, Koło Gospodyń Młynary, Pracownia ceramiczna – Barbara Wilińska, Koło Łowieckie ”Lis Ostróda”, pan Jan Lewicki, Pracoffnia- Katarzyna Rucińska, KS Syrena Młynary.

Sponsorzy: DEYA VU Młynary, państwo Barbara i Zbigniew Baliccy, sklep Lewiatan Młynary.

Przyjdź na boisko szkolne!

ZAPARASZAMY!

UM Młynary

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe