Podpisano umowę partnerską z Okręgiem Miejskim Gurjewsk podpisana!

  • 2021-11-24, 16:08
  • UM Młynary
Podpisano umowę partnerską z Okręgiem Miejskim Gurjewsk podpisana!

Umowa partnerska z Okręgiem Miejskim Gurjewsk podpisana!

W dniu 04 grudnia 2020 r. Gminy Młynary podpisała umowę partnerską o wspólnej realizacji projektu, którego liderem będzie Okręg Miejski Gurjewsk. Gmina Młynary jest partnerem współrealizującym projekt. Podpisanie umowy partnerskiej jest warunkiem zawarcia umowy dofinansowania do realizacji wspólnego projektu.

Prace nad wspólnym projektem pt. „Modernizacja gospodarki wodnej w Gurjewsku i Młynarach” rozpoczęły się już w 2017 r. Natomiast w 2018 r., złożono wspólny wniosek o dofinansowanie w ramach I naboru w Programie Współpracy Transgranicznej Polska – Rosja 2014-2020.

W ramach części projektu realizowanej po stronie Gminy Młynary planuje się m.in. wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Młynarach. Dokumentacja obejmowała będzie modernizację technologiczną oraz infrastrukturalną.

Projekt uzupełniony będzie przez szereg działań informacyjno-edukacyjnych w ramach, których planuje się m.in.: Organizacje konferencji otwierającej i podsumowującej projekt, warsztaty technologiczne, koncert promocyjny, publikacje broszur i ulotek.

Ta publikacja została stworzona ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpraca Transgraniczna Polska-Rosja 2014-2020.

Za jej treść odpowiada wyłącznie Gmina Młynary i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

UM Młynary

Liczba wyświetleń: 214

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe