Podpisano umowę partnerską z Okręgiem Miejskim Gurjewsk podpisana!

  • 2021-11-24, 16:08
  • UM Młynary

Umowa partnerska z Okręgiem Miejskim Gurjewsk podpisana!

W dniu 04 grudnia 2020 r. Gminy Młynary podpisała umowę partnerską o wspólnej realizacji projektu, którego liderem będzie Okręg Miejski Gurjewsk. Gmina Młynary jest partnerem współrealizującym projekt. Podpisanie umowy partnerskiej jest warunkiem zawarcia umowy dofinansowania do realizacji wspólnego projektu.

Prace nad wspólnym projektem pt. „Modernizacja gospodarki wodnej w Gurjewsku i Młynarach” rozpoczęły się już w 2017 r. Natomiast w 2018 r., złożono wspólny wniosek o dofinansowanie w ramach I naboru w Programie Współpracy Transgranicznej.

W ramach części projektu realizowanej po stronie Gminy Młynary planuje się m.in. wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Młynarach. Dokumentacja obejmowała będzie modernizację technologiczną oraz infrastrukturalną.

Projekt uzupełniony będzie przez szereg działań informacyjno-edukacyjnych w ramach, których planuje się m.in.: Organizacje konferencji otwierającej i podsumowującej projekt, warsztaty technologiczne, koncert promocyjny, publikacje broszur i ulotek.

Projekt nr  PR/1/081/2018 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

Ta publikacja została stworzona ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa. 

Za jej treść odpowiada wyłącznie Gmina Młynary i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

 

UM Młynary

Liczba wyświetleń: 981

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe