"Wszystkie dzieci nasze są"

 • 2022-06-02, 17:26
 • Dominika Zabiełło
"Wszystkie dzieci nasze są"

„Wszystkie dzieci nasze są”- pod takim hasłem odbył się tegoroczny Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny. Impreza odbyła się przy szkole podstawowej, a jej organizatorami byli: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary, Szkoła Podstawowa w Młynarach oraz Ośrodek Kultury w Młynarach.

 W dniu swojego święta wszystkie dzieci naszej gminy mogły skorzystać z licznych atrakcji. Wspaniałe wypieki, park rozrywki, konkursy, loteria, malowanie twarzy to tylko niektóre z nich. Wiele instytucji  i osób prywatnych przygotowało stoiska. I tak na stoiskach Koła Gospodyń oraz stoisku Klubu Seniora nie zabrakło pysznych wypieków oraz drobnych upominków dla dzieci. Nadleśnictwo Młynary przygotowało stanowisko edukacyjne, gdzie  można było w formie zabawy poszerzyć wiedzę na temat lasu i jego bogactwa oraz wziąć udział w konkursach. Policja w Młynarach zaprezentowała dzieciakom różne ciekawostki z zakresu swojej pracy. Urząd Miasta i Gminy Młynary oraz Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młynarach przygotowali stoisko profilaktyczne. Ważny problem podnieśli też sami uczniowie. Dzieci w ramach Dnia bez Przemocy przygotowały krótki program artystyczny. Młodzież podkreśliła również temat związany z profilaktyką czerniaka. Ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa oraz kącik malowania twarzy. Dla starszych dziewcząt stworzono możliwość wykonania profesjonalnego makijażu. Sala gimnastyczna wypełniona była po brzegi dziećmi, które korzystały z dmuchanego parku rozrywki. Najmłodsi mogli skorzystać z animacji, przywitać się z bohaterami Psiego Patrolu. Wielkie maskotki z koszami wypełnionymi cukierkami odwiedziły również Przedszkolaków. Podczas imprezy nie zabrakło także grillowych przysmaków. Przewodnicząca Rady Rodziców SP Młynary Magdalena Lichołat obdarowała uczniów cukierkami zakupionymi ze środków pozyskanych przez radę.  Dopełnieniem tego dnia były występy dzieci. Zaprezentowały się grupy szkolne i działające przy Ośrodku Kultury. Wspaniały pokaz taneczny przygotowały również panie z Klubu Seniora.

Wielu dorosłych włączyło się w przygotowanie tego dnia. Chcieliśmy sprawić radość dzieciom w dniu ich święta ale także podkreślić jak ważna jest rodzina i wielopokoleniowa współpraca. Uśmiech na twarzach dzieci, obecność rodziców i dziadków  to najlepsze podsumowanie tego dnia.

Dziękujemy za zaangażowanie naszym partnerom i sponsorom.

Partnerzy:

 1. Urząd Miasta i Gminy Młynary
 2. Nadleśnictwo Młynary
 3. Posterunek Policji w Młynarach
 4. Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młynarach
 5. Klub Seniora w Młynarach
 6. Koło Gospodyń w Młynarach
 7. Klub Sportowy Syrena
 8. Farmasi

Sponsorzy:

Piknik Rodzinny- Młynary 2022- zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta i Gminy Młynary  w ramach realizacji zadania publicznego.

 

 1. Lewiatan Młynary- Dawid Prajwowski
 2. Bank Spółdzielczy w Młynarach
 3. Deja vu- Ewa i Grzegorz Smolarek
 4. Barbara i Zbigniew Baliccy
 5. Piekarnia Młynary
 6. Agromix
 7. Sklep Wielobranżowy Janina Górowiec
 8. Salon Fryzjerski- Wanda Biedziuch
 9. Minimarket-  Marcin Pawlukiewicz
 10. Kwiaciarnia Natalia- Justyna Korwel
 11. Kwiaciarnia Kornelia-  Teresa Ryś
 12. Sklep Wielobranżowy- Justyna Falkowska
 13. Butik u Wioli- Wioletta Smolska
 14. Zielone Ogrody- Marcin Pyl
 15. Apteka Azalia-  Alicja Zienkiewicz
 16. Elżbieta i Daniel Kopytko
 17. ROMA- Robert Rusiecki, Mariusz Rusiecki
 18. Anna Glinko
 19. FAL TRANS- Arkadiusz Falkowski
 20. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Młynarach

 

Dziękujemy za wspólną zabawę! Wszystkim dzieciom małym i dużym życzymy radości każdego dnia!

 

 


Dominika Zabiełło

Liczba wyświetleń: 1141

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe