POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

  • 2022-06-28, 00:52
  • Alina Mikołajczyk
POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS
W czwartek 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziałach zerówkowych, czyli w "Liskach urwiskach" i "Wiewiórkach".

Najpierw o godzinie 11:00 żegnaliśmy "Liski urwiski". Dzieci pod kierunkiem p. Karoliny Darmofał-Niskiej i p. Agaty Frąckiewicz przygotowały część artystyczną, podczas której zgromadzeni rodzice oraz pracownicy przedszkola mogli wysłuchać przepięknej recytacji wierszy oraz nostalgicznych piosenek o wkraczaniu w kolejny etap życia, jakim jest z pewnością przechodzenie do pierwszej klasy. Po występach nastąpiło wręczenie dyplomów oraz upominków dla dzieci oraz przekazanie na ręce pani Dyrektor przepięknej pamiątkowej tablicy ze zdjęciami absolwentów, a na koniec słodki poczęstunek.

O 14:00 miało miejsce z kolei pożegnanie w grupie "Wiewiórek" - tutaj uroczystość także rozpoczęła się od części artystycznej, którą przedszkolaki przygotowały pod czujnym okiem p. Katarzyny Czyż i p. Arletty Szatkowskiej. Mogliśmy podziwiać taniec do piosenki "Bella Ciao" w polskiej wersji językowej oraz obejrzeć przedstawienie o Ali, która szukała literek. Najbardziej wzruszającym momentem było chyba jednak pożegnanie absolwentów przez koleżanki/ kolegów pozostających w przedszkolu... Po części artystycznej wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki, a w przedszkolu pozostało pamiątkowe tablo, bo to taka niepisana tradycja, że każda odchodząca grupa pozostawia po sobie taką właśnie pamiątkę.

Pożegnania są zawsze trudne, lecz z drugiej strony są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach życzymy Wam, drodzy Absolwenci, powodzenia w szkole podstawowej - mamy nadzieje, że te kilka lat spędzonych w naszym przedszkolu zaprocentuje i kiedyś usłyszymy o wspaniałych młodych ludziach, którzy przygodę z edukacją rozpoczęli właśnie u nas.

Przy okazji dziękujemy wszystkim tym Rodzicom, którzy wspierali nas w działaniach na rzecz naszych wychowanków, a szczególne podziękowania kierujemy w stronę:

  • p. Pauliny Bednarczyk,
  • p. Doroty Kaczorek,
  • p. Sylwii Krawiec,
  • p. Marii Tuszyńskiej,
  • p. Moniki Preuszof,
  • p. Joanny Sacharczuk

- członków Oddziałowych Rad Rodziców, na których pomoc mogliśmy zawsze liczyć.

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (7)


Liczba wyświetleń: 1479

Podziel się:


Pozostałe