Zakończnie pleneru plastycznego w Młynarach

  • 2022-08-29, 12:36
  • UM Młynary
Zakończnie pleneru plastycznego w Młynarach

W dniach od 22 do 26 sierpnia 2022 r. odbył się plener plastyczny realizowany w ramach projektu nr PR/1/118/2018, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa. 

Plener rozpoczął się uroczystym otwarciem. Kolejne dni pleneru były dniami twórczymi. W dniu 2 i 3 powstawały piękne prace malarskie, które można było podziwiać na zakończenie pleneru, a do dzisiaj w Ośrodku Kultury w Młynarach. Jednocześnie w trakcie pleneru trwały warsztaty. Uczestnicy podejmowali wyzwanie malowania na desce. Ich pracę również można było obejrzeć podczas wystawy poplenerowej. Czwarty dzień Pleneru to twórcze szaleństwo (w dobrym tego słowa znaczeniu) i kolejne świetne prace. Fantastycznie było obserwować artystów podczas pracy. Na zakończneie pleneru V dnia można było delektować się wystawą poplenerową.

Ta publikacja została stworzona ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpraca Transgraniczna Polska-Rosja 2014-2020. 

Za jej treść odpowiada wyłącznie Gmina Młynary i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

UM Młynary

Zdjęcia (31)

Podpięte galerie zdjęć:

Liczba wyświetleń: 1504

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe