To już 4 dzień pracy twórczej podczas pleneru!

  • 2022-08-25, 17:46
  • UM Młynary
To już 4 dzień pracy twórczej podczas pleneru!

Czwarty dzień Pleneru Plastycznego Bliżej Natury,- Młynary 2022. Twórcze szaleństwo ( w dobrym tego słowa znaczeniu 😉). Na terenie Agroturystyki u Piotra i Pawła dojrzewają prace wykonywane na płótnie. Fantastycznie obserwować artystów podczas pracy. W innej części Młynar, a dokładnie w pracowni plastycznej, batikowych wyzwań ciąg dalszy. Ostatnie szlify, a dla niektórych przyspieszony kurs 😉. To nie wszystko! W Ośrodku Kultury mali artyści poznają tajniki pracy z akwarelą. Tworzymy, uczymy się, czerpiemy inspiracje, czerpiemy pełnymi garściami z pleneru. Szkoda, że nasz plener dobiega końca. To był naprawdę owocny czas. Jutro zakończenie pleneru i wystawa poplenerowa, a na niej prace zaproszonych malarzy, prace ( batik oraz obrazy na desce) wykonane przez uczestniczki warsztatów oraz prace dzieci. Zapraszamy: piątek, godzina 17.00, Ośrodek Kultury w Młynarach.

Ta publikacja została stworzona ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpraca Transgraniczna Polska-Rosja 2014-2020. 

Za jej treść odpowiada wyłącznie Gmina Młynary i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

UM Młynary

Zdjęcia (12)


Liczba wyświetleń: 1533

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe