Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 25 października 2025 00:50

Bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi HPV.

Szanowni Państwo,

Na terenie naszego regionu realizowany jest projekt „Stop HPV” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020”.

Celem projektu „Stop HPV” jest zabezpieczenie populacji docelowej, to jest 160 dziewczynek w wieku 11-13 lat, szczepionką przeciwko HPV  do 30.06.2023.

Projekt polega na realizacji dwóch kluczowych zadań:

  1. Bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi HPV dziewczynek w wieku 11-13 lat z rodzin zagrożonych ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących obszar realizacji projektu.
  2. Bezpłatnych szkoleniach/działaniach edukacyjnych, których celem jest propagowanie korzyści z prowadzenia akcji szczepień HPV i omówienie związanych z nimi zagrożeń.

Uczestnikami projektu będą osoby zamieszkałe na terenie realizacji projektu, tj.: powiaty: braniewski, elbląski, lidzbarski oraz miasto Elbląg.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie internetowej www.stophpv.eu/warminsko-mazurskie

Informację telefoniczną można uzyskać pod numerem telefonu: 533-334-851.

Kontakt mailowy można nawiązać pod adresem: warmiń[email protected]

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ODNOŚNIKI
Wdrożenie systemu e-usług w Gminie Młynary
Pomoc dla Uchodźców z Ukrainy
Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego
Prosto z Młynar
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
Grobonet
Harmonogram odbioru odpadów
biznes.gov.pl
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
MENU STRONY
Warmińsko-Mazurskie