Koncert Świąteczny

  • 2022-12-20, 15:04
  • Dominika Zabiełło
Koncert Świąteczny

Jak każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia jednoczymy się muzycznie, aby wprowadzić Państwa w świąteczny, magiczny nastrój. Jest to czas, kiedy na chwilę odkładamy świąteczne przygotowania i spotykamy się na koncercie. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania były „Święta w różnych częściach świata”, tak więc mieliśmy okazję, obok pięknych i nastrojowych polskich kolęd, usłyszeć również utwory śpiewane w innych krajach. Koncert, podczas którego zaprezentowało się wielu zdolnych artystów, został zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Młynarach, a na scenie wystąpili: Przedszkolaki z Przedszkola w Młynarach, uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Młynarach, uczniowie Szkoły Podstawowej w Błudowie, zespół Ambrozja- Szkoła Podstawowa w Młynarach, zespół Lawa- Szkoła Podstawowa w Młynarach, zespół Lawa- grupa dorosłych, grupy wokalne działające przy Ośrodku Kultury w Młynarach.

Po raz kolejny artyści dostarczyli nam wielu artystycznych wrażeń. Świąteczny repertuar, dekoracja, choreografia i przede wszystkim ogromne zaangażowanie występujących sprawiły, że chyba każdy tego wieczoru poczuł magię Świąt.

Dopełnieniem wieczoru były kiermasze, podczas których można było zakupić niepowtarzalne rękodzieło z Pracowni Ceramicznej pani Barbary Wilińskiej, świąteczne stroiki i ozdoby stworzone przez panią Władysławę Kadłubowską, prace pani Laury Szuleckiej. Również miłośnicy dobrej kuchni mogli znaleźć coś dla siebie na stoisku Koła Gospodyń Młynary, gdzie serwowane były świąteczne wypieki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, a w sposób szczególny chcielibyśmy podziękować widzom za brawa i słowa uznania dla naszych artystów.

Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

 

Dominika Zabiełło

Liczba wyświetleń: 1162

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe