Specjalistyczny samochód dla OSP Zastawno.

  • 2023-03-11, 16:17
  • Dorota Jurkowska
Specjalistyczny samochód dla OSP Zastawno.

W dniu 11 marca 2023 r. w Młynarach odbyło się uroczyste przekazanie jednostce OSP Zastawno specjalnego samochodu pożarniczego Iveco Daily 65C15. Samochód został zakupiony dzięki ogromnym staraniom Pana @Andrzeja Śliwki Wiceministra Aktywów Państwowych. To dzięki inicjatywie Pana Ministra i Fundacji PKO Banku Polskiego reprezentowanej przez Panią Aleksandrę Mazur Prezes Zarządu oraz dofinansowaniu w wysokości 139 500,00 zł mogliśmy dokonać zakupu specjalnego samochodu strażackiego. Jednostka otrzymała również środki finansowe w wysokości 30 000,00 zł na zakup dodatkowego wyposażenia.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w rozwój jednostek OSP w naszej gminie. Dziękuję st. bryg. Adamowi Jastrzębskiemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz bryg. Łukaszowi Kochanowi Komendantowi Miejskiemu PSP w Elblągu.

To kolejne duże doposażenie jednostek OSP Gminy Młynary w ostatnich trzech latach. Specjalistyczny sprzęt jest ważnym elementem strażackiej służby. Poprawia komfort pracy Strażaków-Ochotników, usprawnia prowadzenie działań ratowniczo-gaśniczych, co przekłada się na większe bezpieczeństwo mieszkańców nie tylko naszej gminy, ale również Powiatu Elbląskiego.

Gratulujemy jednostce OSP Zastawno!

                                                                         Burmistrz Miasta i Gminy Młynary

                                                                             Renata Wioletta Bednarczyk

Dofinansowanie zakupu pojazdu specjalnego do wykorzystania na potrzeby prowadzenia działań pomocowych na rzecz uchodźców z Ukrainy w ramach projektu „#Pomoc dla Ukrainy”.

 

Dorota Jurkowska

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Liczba wyświetleń: 558

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe