SPOTKANIE ZE STYLISTKĄ PAZNOKCI

  • 2023-05-22, 23:34
  • Karolina Darmofał-Niska
SPOTKANIE ZE STYLISTKĄ PAZNOKCI
Już od najmłodszych lat dzieci wiedzą, że należy dbać o wygląd. Szczególnie dziewczynki przywiązują wagę do tego, aby ładnie wyglądać, czego świadectwem są piękne sukienki, cekinowe bluzeczki, kokardki we włosach czy ozdobne opaski. Bardzo ważnym elementem ogólnego wyglądu nas wszystkich są także zadbane dłonie i paznokcie.

W związku z powyższym dziś w grupie "Tygryski" odbyło się interesujące spotkanie z panią Katarzyną Cała – manikiurzystką, mamą naszej Hani. Na początku wizyty pani Kasia pokazała dzieciom obrazki i opowiedziała o paznokciach. Przybliżyła przedszkolakom zasady dbania o higienę, zdrowie i wygląd. Wyjaśniła również znaczenie wyrazów "manicure" i "pedicure". Następnie zaprezentowała i omówiła różne akcesoria niezbędne do pielęgnacji stóp i dłoni. Pani Kasia opowiedziała również o tym, jakie zabiegi wykonuje w swoim gabinecie kosmetycznym. Dzieci słuchały pani Kasi z wielkim zaciekawieniem. Największą atrakcją okazała się jednak pielęgnacja dłoni przepysznie pachnącym peelingiem oraz malowanie paznokci chętnym dzieciom. Na koniec "Tygryski" mogły się poczęstować upieczonymi przez panią Kasię babeczkami oraz świeżymi truskawkami.

Spotkanie z panią Kasią było bardzo ciekawe i pełne emocji. Przedszkolaki miały okazję przekonać się, jak trudną i wymagającą precyzji oraz cierpliwości jest praca stylistki paznokci.

Karolina Darmofał-Niska

Zdjęcia (11)


Liczba wyświetleń: 703

Podziel się:


Pozostałe