WYJAZD DO BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ

  • 2023-06-02, 00:37
  • Alina Mikołajczyk
WYJAZD DO BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ
Grupa "Motylki" połączyła przyjemne z pożytecznym i Dzień Dziecka rozpoczęła od zajęć edukacyjnych w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Karola Wojtyły w Elblągu.

Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach, których temat brzmiał: "Moje emocje są OK". Jak sugeruje temat zajęć, dzieci miały okazję porozmawiać o emocjach i uczuciach, nauczyć się je rozpoznawać i nazywać, a to wszystko z pomocą bohaterów książki Anny Llenas pt.: "Kolorowy potwór" (warto wyposażyć domową biblioteczkę w tę pozycję). Emocje to trudny temat zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, ale trzeba przyznać, że "Motylki" poradziły sobie świetnie z przygotowanymi dla nich zadaniami.

Po wytężonej pracy dzieci udały się najpierw na lody (grupa otrzymała voucher na lody za liczny udział w rodzinnym konkursie logopedycznym), a potem na spacer po Starym Mieście, podczas którego mogły posłuchać opowieści o Piekarczyku i zobaczyć m.in. najnowszą atrakcję, czyli koło widokowe. Elbląska starówka bardzo spodobała się "Motylkom" i mówiły, że jeszcze tu wrócą! 

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (16)


Liczba wyświetleń: 1165

Podziel się:


Pozostałe