Z WIZYTĄ W M-GOPS

  • 2023-09-30, 23:24
  • Anna Stando
Z WIZYTĄ W M-GOPS
W ramach realizacji "Programu preorientacji zawodowej" dzieci z grupy "Pszczółki" wybrały się w czwartek 28 września do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Młynarach.

Celem preorientacji zawodowej jest wstępne zapoznanie przedszkolaków z wybranymi zawodami najbliższymi ich otoczeniu, kształtowanie postawy pracy i motywacji do działania, rozwijanie ich zainteresowań oraz stymulowanie ich pro-zawodowych marzeń. Tym razem dzieci miały okazję poznać specyfikę zawodu pracownika socjalnego.

Pani kierownik Jadwiga Piekarska oprowadziła dzieci po ośrodku oraz objaśniła, czym zajmują się poszczególni pracownicy. Dzieci dowiedziały się, że M-GOPS zajmuje się przede wszystkim pomocą ludziom potrzebującym. Każda osoba, która się tutaj zgłosi, zawsze otrzyma potrzebną pomoc.

Na koniec przedszkolaki zostały poczęstowane ciasteczkami oraz otrzymały kolorowanki. "Pszczółki" również pięknie podziękowały za gościnę, a całe spotkanie zostało uwiecznione na wspólnym zdjęciu.

Bardzo dziękujemy pani kierownik - Jadwidze Piekarskiej za ciepłe przyjęcie oraz pani Elizie Tymczynie - mamie naszego Grzesia, z której inicjatywy spotkanie to się odbyło.

Anna Stando

Zdjęcia (2)


Liczba wyświetleń: 499

Podziel się:


Pozostałe