POMOC DLA DZIECI I RODZICÓW

  • 2023-10-16, 21:22
  • Alina Mikołajczyk
POMOC DLA DZIECI I RODZICÓW
Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pasłęku na rok szkolny 2023/2024.

Warto zaznaczyć, że USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ PORADNIĘ SĄ DOBROWOLNE I BEZPŁATNE - nie ponosicie Państwo żadnych kosztów poza oczywiście kosztem dojazdu, który z pewnością będzie o wiele niższy niż kwota, którą płacicie np. za terapię logopedyczną w prywatnym gabinecie.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pasłęku zajmuje się nie tylko diagnozowaniem dzieci i młodzieży oraz wydawaniem opinii i orzeczeń, ale oferuje także wsparcie dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców (prawnych opiekunów) w formie konsultacji, terapii indywidualnej i grupowych oddziaływań pomocowych (oferta dla przedszkolaków i ich rodziców na załączonych zdjęciach).

Zgłoszenie dziecka do Poradni o objęcie pomocą psychologiczno-pedagogiczną indywidualną lub grupową wymaga uzupełnienia druku dostępnego dla rodziców/ prawnych opiekunów dzieci w sekretariacie Poradni lub naszego Przedszkola. 

KONTAKT Z PORADNIĄ:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Bankowa 2/2

14-400 Pasłęk

tel. 55 248 24 32

e-mail: [email protected]

strona internetowa: http://ppp-paslek.pl/

Sekretariat Poradni jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

Badania diagnostyczne oraz zajęcia specjalistyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców realizowane są na terenie Poradni w godzinach 8:00 - 18:00. Badania diagnostyczne, konsultacje oraz terapia logopedyczna realizowane będą również w gabinetach Poradni na terenie PCPR w Elblągu, ul. Komeńskiego 40. 

 

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (5)


Liczba wyświetleń: 240

Podziel się:


Pozostałe