ANDRZEJKI Z PIERWSZOKLASISTAMI

  • 2023-12-02, 00:45
  • Alina Mikołajczyk
ANDRZEJKI Z PIERWSZOKLASISTAMI
W czwartek 30 listopada przyszły do nas w gości klasy pierwsze ze Szkoły Podstawowej w Młynarach, aby razem z grupą "Misiów" i "Motylków" świętować Andrzejki.

Na dzieci czekały "stacje" przygotowane przez p. Agatę Frąckiewicz, Arlettę Szatkowską i E. Wardzyńską, a na nich wróżby dotyczące m.in. przyszłego zawodu i innych planów na przyszłość, lanie wosku oraz doświadczenie z sodą i octem, czyli tzw. wulkan. Nie mogło zabraknąć wspólnych tańców oraz pamiątkowych zdjęć, a chwilę wytchnienia można było znaleźć przy szwedzkim stole zapełnionym smakołykami przygotowanymi przez rodziców. 

Przedszkolaki były przeszczęśliwe, że mogły spotkać się ze swoimi kolegami i koleżankami, z którymi jeszcze nie tak dawno spotykali się w przedszkolu! 

Było to pierwsze spotkanie oddziałów "zerówkowych" z naszymi absolwentami z klas I-III w ramach współpracy pomiędzy przedszkolem a szkołą podstawową, która ma na celu m.in. niwelowanie u dzieci obaw związanych z rozpoczęciem nauki w szkole. 

Dziękujemy pierwszoklasistom i ich wychowawczyniom - p. Renacie Citowicz i p. Magdalenie Iwanickiej, za odwiedziny i mile spędzony czas!  

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (16)


Liczba wyświetleń: 371

Podziel się:


Pozostałe