Agroturystyka

 

Gospodarstwo Agroturystyczne ZIOŁOWY DZBANEK

Adres: Sapy 20, 14-420 Młynary
www.ziolowydzbanek.pl
tel. +48 666 111 181/+48 666 047 931

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Ziołowy Dzbanek” Waldemara Nisiewicza znajduje się na obrzeżach wioski tematycznej ,,Sąpy – Babia Dolina”. To w nim można zamieszkać w jednym z 5 tematycznych pokoi: lawendowym, makowym, chabrowym, lnianym lub nagietkowym. Każdy pokój swym wystrojem nawiązuje do zioła, którym jest nazwany. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Goście do dyspozycji mają 2 kuchnie z pełnym wyposażeniem. Jest możliwość wykupienia posiłków.  Na terenie zagrody znajduje się Chata Zielarska, Wiata Garncarska, ogród ziołowy, zaułek lawendowy, mini zoo. W 2017 r. Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Ziołowy Dzbanek” został skategoryzowany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej i otrzymało najwyższą ocenę, uzyskując 3 słoneczka w kategorii ,,Wypoczynek u rolnika”. Koszt noclegu i posiłku na stronie www.ziolowydzbanek.pl. W ,,Ziołowym Dzbanku” prowadzona jest Zagroda Edukacyjna z licznymi warsztatami z zielarstwa, garncarstwa i prac gastronomiczno-rolnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne i Ekofarma VITALIS

 

Adres: Zastawno 37, 14-420 Młynary
www.vitalis.elblag.pl
tel. 55 221 45 19 / 608 20 52 20 / 609 78 17 56

Gospodarstwo Agroturystyczne i Ekofarma ,,Vitalis” położone jest na ok. 90 ha w miejscowości Zastawno. Na terenie siedliska znajduje się staw rybny z możliwością wędkowania.Atutem gospodarstwa jest hodowla bydła, rzadkich ras: Highlander i Aubrac, hodowla koni rasy sztumskiej , rasy wielkopolskiej , trakeny oraz kuce. Hodowlane są: owce, kozy, króliki, kury, krowy oraz lamy i osiołki. W ofercie  pokoje 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe .
Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem, dużymi stołami zachęcającymi do wspólnego biesiadowania, przytulny pokój telewizyjny oraz sala konferencyjna wyposażona w sprzęt audiowizualny.Gospodarstwo agroturystyczne przygotowuje posiłki według oryginalnych przepisów w oparciu o własne ekologiczne wyroby.   
 

 

 

 

 

 

 

 


 

Agroturystyka SOKOLNIK

Adres: Sokolnik 7a, 14-420 Młynary
www.salaweselna.elblag.pl
tel. +48 600 977 643 / 504 092 962

Sokolnik położony jest na skraju Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej w Gminie Młynary. Otoczony pięknymi Lasami, łąkami i wąwozami. Chata weselna jest miejscem, w którym organizowane są wesela chrzciny, komunie oraz imprezy okolicznościowe. Można tu także odpocząć na łonie natury oraz uprawiać sport jakim jest jazda konna. Stadnina Koni Trakeńskich Sokolnik jest jedną z najważniejszych hodowli tej rasy w Polsce. W ofercie wynajem pokoi – dwu i pięcioosobowych z łazienkami i prysznicami, stołówką, pensjonatem dla koni. Istnieje możliwość rozbicia namiotu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Agroturystyka FIDA

Adres: Stare Monasterzysko 18, 14-420 Młynary
www.agro-fida.com
tel. +48 502 602 949

Obiekt zbudowany w 2015 roku, położony jest na Wysoczyźnie Elbląskiej wśród malowniczych krajobrazów lasów, stawów i rzek. Znajduje się w odległości ok 20 km do centrum Elbląga, ok 97 km do lotniska w Gdańsku. Na terenie obiektu znajduje się: basen kąpielowy gł. 1,3m, przy basenie taras z leżakami i parasolami, sauna fińska, siatka treningowa do golfa, siatka do badmintona, rowery dla dorosłych i dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, staw rybny, miejsce na ognisko i grill.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne ZIELONA DOLINA

Adres: Bronikowo 5, 14-420 Młynary
www.zielona-dolina.eu
tel. +48 605 033 541

Gospodarstwo Agroturystyczne Zielona Dolina znajduje się na obrzeżach Młynar. To wymarzone miejsce do odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, a zatem punkt wypadowy do okolicznych atrakcyjnych miejsc. Gospodarstwo posiada 2 stawy o łącznej powierzchni 3,5 ha przeznaczone do wędkowania. Do dyspozycji gości 3 pokoje: 2, 3 lub 4 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, łazienkę, aneks kuchenny z lodówką i kompletnym wyposażeniem. Wszyscy goście mają do dyspozycji wiatę, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci z piaskownicą.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Gospodarstwo Agroturystyczne U PIOTRA I PAWŁA

 

Adres: Konarskiego 5, 14-420 Młynary
www.agro-bal.pl
tel. +48 606 833 734

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,U Piotra i Pawła” dysponuje odpowiednim zapleczem do organizacji przyjęć weselnych, komunikacyjnych, bankietów, spotkań przyjęć weselnych, komunijnych i bankietów, spotkań biznesowych, prezentacji oraz konferencji.  W ofercie sala bankietowa na około 150 osób oraz parking. Lokal klimatyzowany.

 

 

Załączone pliki: