Rolnictwo i leśnictwo

 

Program azotanowy


UWAGA: "Program azotanowy"

Wymogi, przykłady, niezbędne dane na stronie:

https://schr.gov.pl/index.php?c=article&id=35

 

Komunikat do pszczelarzy i rolników


Przewodniczący sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zwraca się do wszystkich pszczelarzy oraz rolników z prośbą o przekazywanie sugestii na temat wzajemnych oczekiwań rolników i pszczelarzy oraz propozycji działań w sytuacjach konfliktowych pomiędzy tymi wzajemnie uzupełniającymi się grupami.

Dodatkowo prosi się o przedstawianie opinii na temat obowiązującego w Polsce systemu ubezpieczeń upraw i zwierząt gospodarskich i potrzeby powrotu do obowiązkowych powszechnych ubezpieczeń rolniczych.

Opinie, sugestie i propozycje należy kierować do 12 marca 2019 r. do  Urzędu Miasta i Gminy w Młynarach, do Inspektora d/s rolnictwa, leśnictwa, zamówień Urzędu Miasta i Gminy w Młynarach tel.  (55) 618 22 39  (na adres: Urząd Miasta i Gminy w Młynarach, ul. Dworcowa 29; 14-420 Młynary) lub mailowo na adres [email protected], który przekaże stanowisko gminy sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Z poważaniem

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary 
/-/ mgr Renata Wiolletta Bednarczyk

 

Szkolenie PROW | Dyżur doradcy ODR


21 stycznia 2019 r. odbędzie się szkolenie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) o godzinie 9:45 ul. Nowodworska 10b w Elblągu. Zainteresowanych zapraszam.

Doradca ODR  

Informuje się, że co tydzień, w każdy wtorek dostępny będzie Doradca ODR od godz. 9:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Młynarach w pokoju nr 8