OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

  • 2022-09-20, 21:14
  • Alina Mikołajczyk
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
20 września obchodzony jest w Polsce Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej 13 września 2013 roku dla popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej.

Z racji tak ważnego święta na dzieci czekało dziś w przedszkolu wiele niespodzianek i atrakcji. Były wspólne zabawy m.in. z chustą animacyjną i balonami, pokonywanie torów przeszkód, śpiewy, tańce przy ulubionych przebojach, a nawet malowanie twarzy. Radość i śmiech świadczyły o wyśmienitej zabawie! W każdej grupie zgłosili się też rodzice, którzy zadbali o słodki poczęstunek, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Przy okazji świętowania Dnia Przedszkolaka przyłączyliśmy się do Ogólnopolskiej Akcji pt.: "Dzień Przedszkolaka to ważne święto - uczcijmy je razem tańcem i piosenką", za co otrzymaliśmy podziękowanie od Organizatora tego wydarzenia.

Życzymy wszystkim naszym wychowankom wielu radosnych chwil spędzonych w przedszkolu - niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele niezapomnianych doświadczeń. Niech spełniają się Wasze marzenia!

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (18)


Liczba wyświetleń: 214

Podziel się:


Pozostałe