Jak wiatr-koncert zespołu Zdążyć przed Północą

  • 2022-11-15, 11:11
  • Dominika Zabiełło
Jak wiatr-koncert zespołu Zdążyć przed Północą

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości przypadającego na 11 listopada w Ośrodku Kultury w Młynarach odbył się patriotyczny koncert zespołu Zdążyć przed Północą. Zespół zaprezentował nastrojowy program "Jak wiatr”, będący uniwersalnym przesłaniem doskonale przyjętym przez publiczność.  Program  w oparciu o teksty pokolenia "czasu burz "bliżej znanego jako "pokolenie Kolumbów" autorów takich jak K. K. Baczyński  to wciągająca i spójna opowieść niosąca ze sobą przesłanie umiłowania miłości i wolności. 

Zespół Zdążyć przed północą był prezentowany w Polskim Radiu oraz na wielu scenach muzycznych w całym kraju. Artyści otrzymali GRAND PRIX  I Nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Śpiewanej Brylanty '44 pamięci Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Honorowy patronat nad albumem "Jak wiatr" objęło Muzeum Powstania Warszawskiego.

Muzycy niewątpliwie skłonili widzów do refleksji nad wartością, jaką jest wolność i dostarczyli wielu artystycznych wrażeń.

Podczas wieczoru Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Renaty Bednarczyk, skierowała do obecnych wyrazy podziękowania za wspólny trud włożony w rozwój naszej małej ojczyzny oraz życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Dominika Zabiełło

Liczba wyświetleń: 633

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe