Dotacje do wymiany kotłów i termomodernizacji budynków – spotkanie informacyjne w dniu 18.05.2023

  • 2023-05-12, 13:06
  • UM Młynary
Dotacje do wymiany kotłów i termomodernizacji budynków – spotkanie informacyjne w dniu 18.05.2023

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dotacji na wymianę kotłów oraz termomodernizację budynku mieszkalnych w ramach Programu Czyste Powietrze zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek 18 maja 2023 r. w Młynarach – Centrum Integracji Społecznej ul. Słowackiego 1 (siedziba Koła Gospodyń Wiejskich w Młynarach). Początek spotkania o godzinie 10:00.

Udział w spotkaniu weźmie doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, który przedstawi warunki skorzystania z programu dofinansowań oraz możliwe rozwiązania w zakresie termomodernizacji budynków. Podczas spotkania będzie można również zasięgnąć indywidualnych konsultacji oraz uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie. Na uczestników spotkania czekał będzie również drobny poczęstunek i materiały edukacyjne.

Jednocześnie przypominamy, że w Urzędzie Miasta i Gminy w Młynarach funkcjonuje punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Czyste Powietrze, w którym można uzyskać informacje na temat programu, a także pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie lub wniosku o płatność. Pomoc można uzyskać osobiście w Urzędzie lub telefonicznie pod nr 55-618-22-44 / 45.

UM Młynary

Liczba wyświetleń: 648

Podziel się:


Pozostałe