Warsztaty świąteczne

  • 2024-01-08, 12:28
  • Dominika Zabiełło
Warsztaty świąteczne

Grudzień każdego roku jest magicznym czasem- czasem oczekiwania, wielkich przygotowań i spotkań.

W oczekiwaniu na święta szukamy także okazji do spędzania czasu w kreatywny sposób. Spod naszych rąk wychodzą niesamowite świąteczne ozdoby, własnoręcznie wykonane prezenty czy też pięknie zdobione pierniki.

            W zimowe miesiące w Ośrodku Kultury, tradycyjnie już, wielkie twórcze poruszenie,
a to za sprawą warsztatów, które stają się u nas świąteczną tradycją. W tym roku przygotowaliśmy warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych. Podczas tych przedświątecznych spotkań każdy mógł rozwijać umiejętności manualne i artystyczne.
Z wielkim zaangażowaniem, krok po kroku, uczestnicy zajęć tworzyli świąteczne skrzaty, szyli choinki, gwiazdy, dzwonki, które ozdobiły później okna.

Dorośli mogli skorzystać z oferty tworzenia świątecznych kartek.

Pierwszy raz zorganizowaliśmy warsztaty ceramiczne, podczas których uczestnicy mieli okazję zapoznać się z całym procesem tworzenia ceramiki. Przygotowane z gliny ozdoby zostały pomalowane i wypalone, i z pewnością ozdobiły niejedną choinkę. Dzięki warsztatom mogliśmy wczuć się w atmosferę zbliżających się świąt, spędzić twórczo czas, spotkać się i kto wie, może odkryć w sobie talenty, które zaowocują w nadchodzącym roku?

 

Zadanie zostało sfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych.


Dominika Zabiełło

Liczba wyświetleń: 253

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe