Podpisano umowę na Przebudowę Ośrodka Kultury.

 • 2023-04-19, 07:38
 • Dorota Jurkowska
Podpisano umowę na Przebudowę Ośrodka Kultury.

17.04.2023 r. podpisano umowę z firmą Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa „PYZAK” Anna Pyzak, na realizację zadania pn. „Przebudowa budynków Ośrodka Kultury oraz obiektów Stadionu Miejskiego w Młynarach wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej”.

Całkowity koszt zadania planuje się  w wysokości 6 442 105,47 zł, z czego 6 315 788,46 zł przeznaczono na roboty budowlane w tym 6 mln zł (95%) stanowi dofinansowanie z rządowego programu inwestycji strategicznych Polski Ład.

Inwestycja polegać będzie na wykonaniu dokumentacji oraz robót budowlanych w zakresie przebudowy i wymiany źródła ogrzewania budynku Ośrodka Kultury, a także odwodnieniu i modernizacji boiska do piłki nożnej.

Roboty budowlane obejmować będą między innymi:

 1. przebudowę budynku Ośrodka Kultury, w tym:
  1. remont wybranych pomieszczeń m.in. kotłowni, garderoby, sali kinowej ze sceną, holu, WC, pomieszczenia elektrycznego, kasy, biura i projektora,
  2. dostawę i montaż wyposażenia sali kinowej min. systemu nagłaśniającego, wideo, scenicznego, sieci LAN oraz WiFi, i dodatkowego wyposażenia Sali,
  3. wymianę instalacji elektrycznej,
 2. przebudowę obiektu stadionu miejskiego, w tym:
  1. wykonanie termomodernizacji pawilonu sportowego oraz budowę instalacji fotowoltaicznej,
  2. modernizacja płyty boiska do gry w piłkę nożną, polegająca na odwodnieniu płyty boiska i placu treningowego, dostawy i montażu wyposażenia boiska min. bramek do piłki nożnej, chorągiewek narożnych z poliwęglanu, piłkochwytów z bezwęzłowej siatki polipropylenowej lub polietylenowej.

                                                                                                      UMiG Młynary

Dorota Jurkowska

Liczba wyświetleń: 393

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe