Dziś jest: piątek 22 lutego 2019 Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
PLENDE A- A A+

Kontakt z Radnymi

  1. Karol Jóźwiak - przewodniczacy@mlynary.pl
  2. Małgorzata Dzięcioł - malgorzata.dzieciol@mlynary.pl
  3. Regina Chabros-Dusza - regina.chabros-dusza@mlynary.pl
  4. Krzysztof Fiodorowicz - krzysztof.fiodorowicz@mlynary.pl
  5. Andrzej Florczyk - andrzej.florczyk@mlynary.pl
  6. Beata Kmito- beata.kmito@mlynary.pl
  7. Jarosław Kopyciński - jaroslaw.kopycinski@mlynary.pl
  8. Justyna Korybska - justyna.korybska@mlynary.pl
  9. Agnieszka Kościelska - agnieszka.koscielska@mlynary.pl
  10. Anna Maciuszonek - anna.maciuszonek@mlynary.pl
  11. Katarzyna Mała - katarzyna.mala@mlynary.pl
  12. Tadeusz Małecki - tadeusz.malecki@mlynary.pl
  13. Jadwiga Orłowska - jadwiga.orlowsla@mlynary.pl
  14. Maria Słomska - maria.slomska@mlynary.pl
  15. Tadeusz Wandrowski- tadeusz.wandrowski@mlynary.pl

 

Kalendarz
«
Luty 2019
»
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Aktualności
|
Invest In Młynary
|
Rada Miejska
|
Urząd Miasta i Gminy
|
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młynarach
|
Ośrodek Kultury
|
Przedszkole w Młynarach
|
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Młynarach
|
Szkoła Podstawowa w Błudowie
|
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Młynarach
|
Charakterystyka Gminy
|
Cmentarz Komunalny w Młynarach
|
Dotacje
|
Informacje o zagrożeniach i zdarzeniach kryzysowych
|
Inwestycje gminne
|
Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego
|
Organizacje pozarzadowe
|
Plany Odnowy Miejscowości
|
Sołectwa
|
Rolnictwo i leśnictwo
|
Turystyka
|
Wspólpraca zagraniczna
|
Formularz kontaktowy