Ferie z Ośrodkiem Kultury

  • 2022-02-07, 12:53
  • Dominika Zabiełło
Ferie z Ośrodkiem Kultury

Tegoroczne ferie zimowe już za nami. W Ośrodku Kultury w Młynarach był to czas wypełniony atrakcyjnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży, aktywnością fizyczną oraz filmowymi spotkaniami.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas.  Ci, którzy zdecydowali się spędzić ferie w Ośrodku Kultury mogli m.in. skorzystać z oferty kina. Wyświetlaliśmy seanse dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odwiedziliśmy Nowe Monasterzysko, gdzie na świetlicy odbyła się projekcja bajki dla dzieci. Zadbaliśmy  również o aktywność fizyczną. W pierwszym tygodniu odbyły się zajęcia taneczne, a niemal każdego dnia ferii można było zagrać w piłkarzyki, bilard czy tenisa stołowego. Wiele dzieci skorzystało z oferty zajęć kreatywnych i plastycznych, podczas których powstały piękne prace.

Podsumowaniem ferii był Maraton Filmowy dla dzieci i młodzieży oraz sobotni Bal Karnawałowy dla Najmłodszych. To był prawdziwy zlot bajkowych postaci. Dzieciaki w fantastycznych przebraniach, chętnie oddawały się zabawom, konkursom i tańcom.

30 stycznia w wyjątkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych odbył się 30. Finał WOŚP. W tym roku zebraliśmy kwotę: 12231,11 zł

 

W drugim tygodniu ferii zimowych miało również miejsce spotkanie autorskie z panią Zuzanną Gajewską autorką książki „Burza”. Mieszkańcy licznie przybyli w czwartkowy wieczór do Ośrodka Kultury. Spotkanie stało się okazją do poznania autorki, rozmów o bohaterach, miejscach w „Burzy”, a dla niektórych okazją do wspomnień.

 

Oferta feryjna spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Dziękujemy, że spędziliście ten czas z Ośrodkiem Kultury w Młynarach.

 

Dominika Zabiełło

Liczba wyświetleń: 689

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe