MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZIN

  • 2022-05-15, 22:50
  • Alina Mikołajczyk
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZIN
To obchodzone 15 maja święto jest świetną okazją do przypomnienia sobie, jak ważna jest rodzina i do podziękowania najbliższym za obecność.

W związku z powyższym w sobotę 14 maja zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu Piknik rodzinny, podczas którego nie zabrakło sposobności do wspólnej zabawy, ciekawych rozmów i grillowania. Wprawdzie pogoda momentami nie była dla nas łaskawa, ale o nasze dobre humory i "rozruszanie" zarówno dzieci, jak i dorosłych, zadbali animatorzy z JustFun, którzy po licznych zabawach integracyjno-ruchowych, pokazie puszczania bajek i wizycie Chase'a z "Psiego Patrolu", zaoferowali wszystkim chętnym popcorn i watę cukrową.

W międzyczasie można było sobie zrobić szalone zdjęcie w fotobudce (www.simplestory.com.pl) oraz skosztować kiełbasek i karkówki z grilla oraz przepysznych ogórków małosolnych przygotowanych przez nasze Panie kucharki i Panią intendentkę.

Wiele emocji budziła loteria fantowa - losy rozeszły się jak świeże bułeczki, podobnie zresztą jak ciasta i babeczki przygotowane przez rodziców.

 

Chciałabym z tego miejsca podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację naszego pikniku, a zwłaszcza:

- p. Beacie Czerniak za znalezienie animatorów i fotobudki oraz wyjście z propozycją zorganizowania stoiska z pysznymi wypiekami,

- Państwu Ewie i Grzegorzowi Smolarkom za ufundowanie voucherów do Restauracji Deja Vu,

- Rodzicom, którzy upiekli te wszystkie pyszne ciasta i babeczki oraz wsparli nas w zbiórce fantów na loterię,

- swoim Pracownikom za czynny udział w przygotowaniu przedszkola do tego przedsięwzięcia (m.in. dekorowanie, przygotowanie loterii, grillowanie, sprzątanie).

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (19)


Liczba wyświetleń: 1308

Podziel się:


Pozostałe