Dotacje do wymiany kotłów i termomodernizacji budynków – spotkanie informacyjne

  • 2022-06-21, 13:58
  • UM Młynary
Dotacje do wymiany kotłów i termomodernizacji budynków – spotkanie informacyjne

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dotacji na wymianę kotłów oraz termomodernizację budynku mieszkalnych w ramach Programu Czyste Powietrze zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w piątek 24 czerwca w Młynarach – Centrum Integracji Społecznej ul. Słowackiego 1. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Udział w spotkaniu weźmie doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, który przedstawi warunki skorzystania z programu dofinansowań oraz możliwe rozwiązania w zakresie termomodernizacji budynków. Podczas spotkania będzie można również zasięgnąć indywidualnych konsultacji oraz uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie. Na uczestników spotkania czekał będzie również drobny poczęstunek i materiały edukacyjne.

Jednocześnie przypominamy, że do 30 czerwca 2022 roku każdy właściciel/zarządca budynku mieszkalnego i niemieszkalnego musi złożyć deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw, które zostało uruchomione przed 1 lipca 2021 roku.

Ponadto dla każdego nowego źródła ciepła, które zostało uruchomione po 1 lipca 2021 roku deklarację należy złożyć w terminie 14 dni od jego uruchomienia.

UM Młynary

Liczba wyświetleń: 1286

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe