Dotacyjne dla osób chcących założyć własną firmę.

  • 2022-07-29, 09:57
  • Dorota Jurkowska

Szanowni Państwo,

Zbliżają się ostatnie nabory dotacyjne dla osób chcących założyć własną firmę ze środków perspektywy finansowej 2014-2020!

W związku z tym, uprzejmie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium „Dotacje i inne formy wsparcia na zakładanie działalności gospodarczej” organizowanym przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu.

Webinarium skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem informacji na temat dostępnych źródeł wspomagających zakładanie i start własnej działalności gospodarczej. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem z obszaru całego woj. warmińsko-mazurskiego, a w szczególności mieszkańców powiatów lidzbarskiego, kętrzyńskiego i bartoszyckiego, dla których niebawem zostanie uruchomiony ostatni nabór wniosków o dotacje na własną firmę.

Termin: 11 sierpnia 2022 r. w godzinach 10:00 – 10:50;

Miejsce: platforma on-line.

Warunki uczestnictwa:

1.         przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy [email protected] do 10 sierpnia 2022 r. do godz. 12:00,

2.         potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo na stronie:

https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/8026/bezplatne-webinarium-informacyjne-dotacje-i-inne-formy-wsparcia-na-zakladanie-dzialalnosci-gospodarczej

 

                                                                            Departament Koordynacji Promocji

 

                                                   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu

 

Dorota Jurkowska

Liczba wyświetleń: 440

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe