Dożynki Gminne 2022.

  • 2022-09-21, 11:44
  • Dorota Jurkowska
Dożynki Gminne 2022.

17 września w nowo wybudowanym amfiteatrze w Młynarach odbyły się Dożynki Gminne, które zaczęły się od Mszy Polowej.

Mieszkańcy naszej gminy w ten dzień złożyli dziękczynienie za tegoroczne plony. Starostowie Dożynek Państwo Jolanta i Grzegorz Romanowscy przekazali na ręce Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Renaty Bednarczyk poświęcony bochen chleba, którym Burmistrz podzieliła się z mieszkańcami.

Burmistrz podczas imprezy zwróciła się bezpośrednio do rolników z terenu gminy Młynary i podziękowała za ich ciężką pracę.

Na słowach się jednak nie skończyło - rolnicy zostali nagrodzeni wyróżnienami, te trafiły również do społeczników, małżonkowie obchodzący złote gody, na tę okoliczność otrzymali medale.

Mieszkańców gminy Młynary na dożynkach kusiły stoiska dożynkowe przygotowane przez :Koło Gospodyń Wiejskich z Nowego Monasterzyska I Młynar.

Z kolei przy stoisku Urzędu Miasta i Gminy Młynary można było skosztować pysznych potraw, ale także zasięgnąć informacji na temat dodatku węglowego i czystego powietrza.

Podczas imprezy nie mogło zabraknąć również występów artystycznych, a mieszkańcom gminy Młynary czas spędzony na dożynkach umilał: zespół Lawa, Ambrozja, Karszewianki, Integraton.

Dorota Jurkowska

Zdjęcia (26)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe