"WIGILIA NA RYNKU"

  • 2023-12-16, 22:05
  • Alina Mikołajczyk
"WIGILIA NA RYNKU"
Przedświąteczne spotkanie mieszkańców miasta i gminy Młynary na Rynku to taka nasza lokalna tradycja, w którym co roku swój udział ma także nasze przedszkole.

Już w połowie tygodnia nasza kadra ds. żywienia, czyli p. Ula Osowska-Klekotka, p. Aneta Dietrych, p. Dorota Snochowska i p. Iza Binkiewicz, zajęła się przygotowaniem pasztecików z kapustą i pierników na wspólne biesiadowanie, przy których wydawaniu pomagała dziś innym wolontariuszom p. Karolina Szulgo

Tradycją był także coroczny "Koncert kolęd" w młynarskim kinie, który tym razem został odwołany ze względu na remont sali, ale można śmiało stwierdzić, że dziś miał on miejsce w świetle świątecznych lampek na Rynku, i z pewnością wprowadził wszystkich zebranych w wyjątkowy, magiczny, jedyny w swoim rodzaju nastrój.

Przedszkolaki z dwóch najstarszych grup zaśpiewały pastorałkę "W drodze do stajenki" oraz kolędę "Przybieżeli do Betlejem" i podobnie jak na Dożynkach spisały się na medal!!!

Serdeczne podziękowania za obecność i występ kieruję nie tylko w stronę dzieci:

Oliwiera Chęsego, Hani Duszy, Ady Kaczyńskiej, Marysi Kędzierskiej, Gosi Kokoszko, Hani i Zosi Lisowskich, Malwiny Michewicz, Weroniki Mikołajczyk, Zuzi Stockiej, Oliwiera Walczaka i Marysi Zdziech z "Misiów",

oraz Adriana Głażewskiego, Hani Grudzińskiej, Nikodema Grzegorzaka, Liliany Iwaszkiewicz, Leny Kaczorek, Mai Kananowicz, Oli Kopycińskiej, Juliana Łesyka, Wiktora Pochodaja, Hani Stołyci, Sary Szczerbiak i Leny Tupko z "Motylków",

ale przede wszystkim w stronę Rodziców, którzy przywieźli swoje pociechy, a tym samym zechcieli nam towarzyszyć w dzisiejszym wydarzeniu.

Natomiast paniom: Agacie Frąckiewicz, Arletcie Szatkowskiej i Elżbiecie Wardzyńskiej dziękuję za przygotowanie przedszkolaków do występu. 

 

 

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (1)


Liczba wyświetleń: 379

Podziel się:


Pozostałe