Bal Dyniowy i inne ciekawe spotkania

  • 2024-01-08, 12:05
  • Dominika Zabiełło
Bal Dyniowy i inne ciekawe spotkania

Jesienne wieczory bywają nużące, szczególnie dla dzieci. Postanowiliśmy więc umilić im ten czas propozycją wspólnej zabawy.

            W listopadzie zaprosiliśmy najmłodszych do biblioteki na niezwykły Bal Dyniowy. Najmłodsze dzieci przyszły z rodzicami, te nieco starsze bawiły się kolejnego dnia. Uczestnicy zabawy wzięli udział w licznych konkursach, animacjach i oczywiście tańcach. Najmłodsi sporządzili magiczny eliksir mocy, który na pewno wzmocni ich przed zimą. Starsze dzieci wykonały jesienne dyniowe ozdoby.

Piękna dekoracja i ciekawy program sprawiły, że dzieci spędziły wieczór w miłej, twórczej
i radosnej atmosferze.

            Najmłodsi  czytelnicy mogli wziąć udział również w innych ciekawych spotkaniach. Tradycyjnie w listopadzie w bibliotece miało miejsce katarzynkowo- andrzejkowe szaleństwo. Odbyło się kilka spotkań pełnych wróżb i przepowiedni. Czy znajdziemy miłość? Kto w tym tygodniu posprząta pokój? Co nas spotka jutro? Tego wszystkiego próbowały dowiedzieć się Przedszkolaki.

            Nasza biblioteka jest bowiem miejscem, w której dzieją się rzeczy niezwykłe. Można tutaj znaleźć ciekawą propozycję literacką na długie wieczory, spotkać interesujących ludzi, uczestniczyć w ciekawych warsztatach czy spotkaniach a także dobrze się bawić. Odwiedzają nas czytelnicy w każdym wieku i o różnych potrzebach. Stałymi gośćmi są dzieci. Z pewnością przyczynia się do tego ciekawa oferta i fantastyczna współpraca z placówkami oświatowymi
i rodzicami.

             Zachęcamy do korzystania z oferty Biblioteki Publicznej w Młynarach. 

Dominika Zabiełło

Liczba wyświetleń: 467

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe