Możliwość pozyskania wsparcia dla przedsiębiorców branży turystycznej i okołoturystycznej.

  • 2024-02-21, 07:48
  • Dorota Jurkowska
Możliwość pozyskania wsparcia dla przedsiębiorców branży turystycznej i okołoturystycznej.

Szanowni Państwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne (webinarium) dotyczące możliwości pozyskania wsparcia dla przedsiębiorców branży turystycznej i okołoturystycznej  w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021–2027. Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką wsparcia finansowego działalności turystycznej i okołoturystycznej. W trakcie spotkania omówione zostaną najważniejsze warunki i zasady ubiegania się o wsparcie finansowe na rozwój działalności turystycznej i okołoturystycznej na terenie województwa warmińsko – mazurskiego programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej na lata 2021 – 2027.
Termin spotkania: 11 marca 2024 r. w godzinach 10.00 –11.30,

Miejsce spotkania: Spotkanie on-line, platforma Zoom.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie : https://funduszeeuropejskie.warmia.mazury.pl/szkolenie/68/webinar-oferta-wsparcia-dla-przedsiebiorcow-z-branzy-turystycznej

Rekrutacja trwa do 05.03.2024 r.

Potwierdzenie mejlowe zakwalifikowania się na spotkanie wraz z linkiem do spotkania przesłane zostaną przez organizatora spotkania po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dorota Jurkowska

Liczba wyświetleń: 225

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe