Dziękuję wszystkim Państwu za udział w wyborach i oddane na mnie głosy.

  • 2024-04-12, 08:17
  • Dorota Jurkowska
Dziękuję wszystkim Państwu za udział w wyborach i oddane na mnie głosy.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Młynary,

Pragnę podziękować wszystkim Państwu za udział w wyborach samorządowych 2024 r. Państwa obecność przy urnach wyborczych to nie tylko wyraz demokratycznego zaangażowania, ale także potwierdzenie troski o przyszłość naszej społeczności. Każdy głos ma znaczenie, a wyniki jakie zapadają kształtują naszą przyszłość.

W tegorocznych wyborach samorządowych uprawnionych do głosowania było 3 503 osób, z czego udział w głosowaniu wzięło 1 800 osób, co stanowi frekwencję na poziomie 51,9%.

W wyniku wyborów zostałam wybrana na Burmistrza Miasta i Gminy Młynary na kolejną kadencję (2024-2029). Otrzymałam 1260 głosów (71,39 %), za każdy głos serdecznie dziękuję.

Mandat Radnego Rady Miejskiej w Młynarach uzyskali: Małgorzata Dzięcioł, Andrzej Florczyk, Elżbieta Goryszewska, Karol Jóźwiak, Radosław Kiwilsza, Justyna Korwel, Agnieszka Kościelska, Krzysztof Łowczak, Halina Lichołat, Daniel Paczuski, Adam Piech, Magdalena Romanek, Andrzej Szczerbiak, Piotr Walczak, Tadeusz Wandrowski.

14 mandatów (93,33%) do Rady Miejskiej uzyskali Radni z mojego Komitetu Wyborczego.

W Radzie pozostało 5 Radnych poprzedniej kadencji: Małgorzata Dzięcioł, Andrzej Florczyk, Karol Jóźwiak, Agnieszka Kościelska, Tadeusz Wandrowski.

W Radzie Powiatu Elbląskiego będą reprezentowali nas: Elżbieta Lisowska, Mateusz Zabłocki, Ryszard Zając.

Naszymi przedstawicielami w Sejmiku Województwa-Mazurskiego będą: Jan Bobek, Marek Chyl, Marcin Kazimierczuk, Łukasz Kochan, Elżbieta Ruda, Robert Turlej.

Wszystkim zwycięzcom życzę nieustającej energii i zapału do pracy oraz dążenia do wyznaczonych celów.

Wszystkim Mieszkańcom naszej Gminy chciałaby serdecznie podziękować za wsparcie oraz zaufanie okazane mi po raz drugi w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Młynary. Państwa głos, to nie tylko wyraz zaufania, ale również zobowiązanie, które traktuję bardzo poważnie. Tak, jak w poprzedniej kadencji będę starała się podejmować mądre decyzje, w oparciu o najlepsze interesy naszej społeczności. Ufam, że możemy osiągnąć wiele, otwierając się na nowe możliwości i pozyskując nowe dofinansowania, by stworzyć jeszcze lepsze warunki życia dla nas wszystkich. Zapraszam wszystkich Mieszkańców do aktywnego udziału w życiu społecznym naszej gminy, ponieważ Państwa pomysły, opinie i zaangażowanie są niezwykle cenne.

Renata Wioletta Bednarczyk

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary

Dorota Jurkowska

Liczba wyświetleń: 537

Podziel się:


Pozostałe