Dołącz do konkursu i odkrywaj świat cyfrowych technologii.

  • 2024-05-10, 12:08
  • Dorota Jurkowska
Dołącz do konkursu i odkrywaj świat cyfrowych technologii.

Fundacja KPMG zaprasza wszystkie szkoły podstawowe z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w nowym programie edukacyjnym Digital Wizards. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas VI-VIII. Udział w programie jest bezpłatny.
Program ma formę trzyetapowego konkursu wiedzy dla uczniów zainteresowanych informatyką i nowoczesnymi technologiami. W pierwszej pilotażowej edycji programu uczniowie będą zdobywać i weryfikować wiedzę w trzech obszarach: AI, cyberbezpieczeństwie i marketingu cyfrowym.
Partnerami programu Digital Wizards są Sekcja Informatyki Szkolnej Polskiego Towarzystwa Informatycznego i firma Google Polska.
Rejestracja do programu trwa od 6 maja do 20 maja 2024 roku. Na najlepszych uczestników czekają nagrody – laptopy, tablety oraz udział w wyjątkowym obozie naukowym! Dodatkowo dla 3 najlepszych szkół, z których uczniowie uzyskają najwyższą średnią punktów w pierwszym etapie, otrzymają grant na organizację wycieczki do Centrum Nauki Kopernik.

Szczegóły programu, w tym regulamin, można znaleźć na stronie: https://kpmg.com/pl/pl/home/fundacja-kpmg/programy-dla-edukacji/digital-wizards.html

Dorota Jurkowska

Liczba wyświetleń: 237

Podziel się:


Pozostałe