Dzień Dziecka

  • 2024-05-23, 17:26
  • Dominika Zabiełło
Dzień Dziecka

Już niedługo DZIEŃ DZIECKA! Zapraszamy więc Dzieci młodsze i te starsze do wspólnej zabawy. Nie może również zabraknąć dorosłych. Co dla Was przygotowaliśmy? Wspaniały dzień w Parku za Młynem! O godzinie 16.00 nastąpi uroczyste, oficjalne otwarcie Parku. Trwa konkurs plastyczny pt. "Mój dzień w Parku za Młynem", więc będzie idealna okazja do wręczenia nagród zwycięzcom.

Poza tym zapraszamy do KINA SFERYCZNEGO, w którym będą wyświetlane filmy dla różnych grup wiekowych. Przygotowaliśmy dla Was również GRĘ TERENOWĄ- zachęcamy do udziału rodziny, grupy przyjaciół itp. Będzie wesoło, ciekawie, aktywnie. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody. 

Mając na względzie, ze szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko- zapraszamy do zabawy EKSPLOZJA KOLORÓW. W zeszłym roku świetnie się bawiliśmy, obsypując kolorowymi proszkami, więc i w tym roku brudzimy się na potęgę. Pamiętajcie o odpowiednich ubraniach! 

W Parku za Młynem znajduje się wiele atrakcji, które wykorzystamy do wspólnej zabawy. Mamy też miejsce na ognisko, a więc będą kiełbaski.

2 CZERWCA, GODZ. 16.00, PARK ZA MŁYNEM.

ZAPRASZAMY!

Dominika Zabiełło

Liczba wyświetleń: 555

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe