IV Warsztaty Rodzinne.

Podziel się:
Oceń:
2022-09-20, 08:11

W 2 września br. odbyły się zorganizowane przez M-GOPS w Młynarach

IV Warsztaty Rodzinne w Zielonej Dolinie u Państwa Wyrozębskich.

Warsztaty miały na na celu edukację rodziców, dzieci i młodzieży z zakresu profilaktyki uzależnień i przemocy w rodzinie poprzez rozwijanie komunikacji interpersonalnej i promocję aktywnego spędzania czasu z rodziną i rówiesnikami.

W ramach w/w zadania były prowadzone warsztaty dla rodziców, zajęcia i zabawy dla dzieci, dystrybucja broszur i ulotek o tematyce profilaktycznej z zakresu przeciwdziałania przemocy i uzależnień. Zajęcia prowadzone były przez 2 psychologów i pracowników socjalnych M-GOPS w Młynarach

Atrakcję IV Warsztatów Rodzinnych stanowiły tradycyjne ognisko, podwieczorek i loteria fantowa ufundowane przez sponsorów. Tegoroczni sponsorzy to: Gospodarstwo Agroturystyczne Zielona Dolina, sklepy młynarskie, osoby prywatne, Park Krajobrazowy Wysoczyzna Elbląska oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W imieniu organizatorów i rodziców serdeczne podziękowania::

Państwo Henryka i Wiesław Wyrozębscy, Lewiatan Dawid Prajwowski, Izabela Leonowicz, Apteka Azalia – Pani Alicja Zienkiewicz, Roma Robert Rusiecki, Husqwarna Marcin Pyl, Justyna Korwel kwiaciarnia Natalia, Justyna Falkowska, Marta Piekarska Park Krajobrazowy Wysoczyzna Elbląska, Piekarnia Krytyna Leonowicz, Paweł Roman.

/-/ mgr Jadwiga Piekarska

Kierownik M-GOPS w Młynarach

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.