Konferencja podsumowująca projekt

  • 2022-12-23, 11:02
  • UM Młynary
Konferencja podsumowująca projekt

W dniu 19 grudnia 2022 r. odbyła się konferencja podsumowująca projekt nr PR/1/081/2018. Podczas konferencji przedstawiona założenia projektu, w tym zaplanowane przedsięwzięcia i cele. Przedstawiono również harmonogram poszczególnych etapów realizacji projektu oraz przedstawiona osiągnięte rezultaty. Swoje wystąpienia zaprezentowali między innymi: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Pani Renata Wioletta Bednarczyk, Kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Młynarach Pani Wioletta Kolator, a także pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Młynarach.

Nie jest to jeszcze ostatnie przedsięwzięcie jakie zostanie zrealizowane w projekcie, bowiem w ramach oszczędności powstałych w projekcie, zaplanowano dostawę instalacji fotowoltaicznych w Stacji Uzdatniania Wody w Karszewie oraz Oczyszczalni Ścieków w Młynarach, a także zakup beczki asenizacyjnych, służącej do wywozu ścieków z nieskanalizowanych nieruchomości.  Na wprowadzenie takich zmian zgodę wydała już Instytucja Zarządzająca Programem.

Projekt nr  PR/1/081/2018 jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

Ta publikacja została stworzona ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa. 

Za jej treść odpowiada wyłącznie Gmina Młynary i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

UM Młynary

Zdjęcia (3)


Liczba wyświetleń: 706

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe