PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  • 2023-10-16, 18:00
  • Alina Mikołajczyk
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
W piątek 13 października mieliśmy w przedszkolu podwójny powód do świętowania.

Cała przedszkolna społeczność wraz z zaproszonymi gośćmi: p. Renatą Bednarczyk - Burmistrz Miasta i Gminy Młynary, p. Anną Kołodziej-Rabiczko - Sekretarz Miasta i Gminy Młynary, p. Pauliną Bednarczyk - Przewodniczącą Rady Rodzicówp. Angeliką Paczuską - Zastępcą Przewodniczącej RR oraz Rodzicami, spotkała się o godzinie 10:00 na uroczystości pasowania grupy "Tygrysków".

"Tygryski" najpierw pochwaliły się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi, a następnie złożyły uroczyste przyrzeczenie, że od dzisiaj będą już dzielnymi przedszkolakami, chociaż tak naprawdę już dawno udowodniły, że są prawdziwymi zuchami! 

Na koniec swojego występu "Tygryski" złożyły życzenia wszystkim pracownikom przedszkola, do których dołączyła się pani Burmistrz oraz pani Dyrektor, a zwieńczeniem tak uroczystego spotkania były upominki i słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!

W imieniu wszystkich pracowników dziękuję również pani Burmistrz i Radzie Rodziców za słodkości podarowane naszej kadrze - zwłaszcza za uroczy i przepyszny tort! 

Alina Mikołajczyk

Zdjęcia (7)


Liczba wyświetleń: 216

Podziel się:


Pozostałe