WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE I POKAZ TALENTÓW W "PSZCZÓŁKACH"

  • 2023-12-10, 21:37
  • Anna Stando
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE I POKAZ TALENTÓW W "PSZCZÓŁKACH"
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – to buduje magiczny, wyjątkowy klimat.

I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera, w piątek 8 grudnia w grupie "Pszczółki" odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem rodziców, które przygotowała pani Judyta Stołycia - mama Fabiana. Celem warsztatów było wykonanie ozdób świątecznych. Rodzice wraz z dziećmi z zapałem wykonywali piękne dekoracje, wykazując się przy tym niesłychaną pomysłowością.

Po warsztatach przedszkolaki przystąpiły do prezentacji swoich talentów i zainteresowań pod hasłem "Utalentowany przedszkolak to JA!". Dzieci w obecności i przy wsparciu rodziców prezentowały swoje talenty, tj. śpiew, recytację wierszy, wykonane przez siebie prace plastyczne czy umiejętności matematyczne (dodawanie i odejmowanie oraz odczytywanie godzin na zegarze). Opowiadały również o swoich zainteresowaniach takich, jak kolekcjonowanie dinozaurów czy samolotów odrzutowych oraz o swojej pasji do zwierząt. Nie było to łatwe zadanie. Dzieci musiały przezwyciężyć stres, wstyd i tremę, jednak dzięki wsparciu rodziców świetnie sobie poradziły, zdobywając kolejne doświadczenie jakim jest autoprezentacja.

Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami, to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron.

Anna Stando

Zdjęcia (14)


Liczba wyświetleń: 272

Podziel się:


Pozostałe